08-18.02 Fly 2 Maroko

08-18.02 Fly 2 Maroko

By: andrzej | No Comment | AKTUALNOŚCI | with , ,

Zapraszamy na wyjazd paralotniowo – turystyczny do Maroka.
Maroko o tej porze roku jest świetnym miejscem aby polatać oraz spędzić czas w przyjemnych temperaturach, w środku europejskiej zimy.
Termin naszego wyjazdu to 8-18 lutego. Lecimy z Berlina do Agadiru liniami Easy-Jet. Naszą bazą wypadową będzie Sidi Ifni, gdzie mamy na miejscu m.in klif do latania.
W tym rejonie Maroka jest kilka miejsc do latania, z których będziemy korzystać (są to np. Sidi Ifni, Legzira Beach, Nigel’s place – głównie klify). Niektóre mają po 300 metrów wysokości i da się na nich polatać w spokojnej termice, jak i na żaglu.

Poza tym Maroko jest fascynującym krajem, z bardzo bogatą kulturą. Miejsc do zwiedzania jest bardzo dużo i na pewno słowo nuda jest nie na miejscu.

Aby wyjechać z nami na latanie trzeba posiadać ,oprócz czasu, także miły uśmiech i paszport ważny minimum 6 miesięcy.
Osobom nie posiadającym własnego sprzętu do latania możemy odpłatnie wypożyczyć.

Cena całego wyjazdu na 10 dni to 3400zł.
W cenie, oprócz naszej pracy (2 instruktorów), wliczone są samochody z paliwem oraz noclegi w pokojach 2-3 osobowych bez wyżywienia. Będziemy stołować się w restauracjach, które są tańsze niż w Polsce. Cena obejmuje także przelot samolotem z 20kg limitem bagażu + bagaż podręczny na trasie Berlin-Agadir-Berlin. Cena została skalkulowana dla ceny biletu lotniczego 1050zł.
Ubezpieczenie kosztów leczenia w cenie wyjazdu.
[divider]
Zima mokra i zimna. Zapraszamy już teraz do Maroka tam będzie ciepło.
Ekipa Fly2Live