SZKOLENIE PARALOTNIOWE AZS 2017

Zacznij latać na wiosnę z AZS-em!

Specjalnie dla Was kontynuujemy edycję „Zacznij latać na wiosnę z AZS-em”.

Latanie, przestrzeń, ekscytujące doznania związane z odkrywaniem nowego wymiaru. Paralotnia to najbardziej dostępny sprzęt latający. Już po kilkudniowej nauce można ukończyć szkolenie, wykonując samodzielne loty. Szybciej, prościej i taniej wzbić się w powietrze nie da.

Zapraszamy na spotkanie informacyjne które odbędzie się 30 marca o godz. 18.00,
na Uniwersytecie Przyrodniczym, Wydział Melioracji i Ochrony Środowiska, ul. Piątkowska 94a, wejście A, sala 109.

To już ósmy rok naszej współpracy z AZS.

Kolejny raz zbieramy chętnych do podniebnej przygody i do spełnienia marzeń o lataniu.

Wasi koledzy już samodzielnie latają, niektórzy z nich startują już w ogólnopolskich zawodach, oraz przygotowują się do reprezentowania Uczelni w Akademickich Mistrzostwach Polski w paralotniarstwie.

Szkolenie 1 etap + H, obejmuje samodzielne wykonanie 20 lotów od kilku do przeszło 100 metrów powyżej gruntu. Oczywiście wszystko w oparciu o teorię nt. sprzętu, meteorologii, mechaniki lotu itp.

Koszt kursu 1250zł 800zł

KONKURS!!!

Zapraszamy do wzięcia udziału w Facebook-owym konkursie w którym można wygrać 50% bonifikatę na kurs z AZS (kurs za 400zł) , 3 loty w tandemie i 3 koszulki paralotniowe, szczegóły na naszym Facebook-u.

patronat:

Koordynator: KU AZS Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu