Fly 2 Lijak 2016

By: andrzej | No Comment | AKTUALNOŚCI

Zapraszamy wszystkich na coroczny wyjazd otwierający sezon termiczny do Słowenii ,naszym celem jest Lijak za którym nieco się stęskniliśmy. Z doświadczenia poprzednich lat wiemy, że w marcu, Lijak daje nam wspaniałe warunki do lotów termicznych oraz pierwszych przelotów (wracamy z kilkunastoma godzinami w powietrzu i, często, z rewelacyjnym wynikiem kilometrów)

Dla tych co jeszcze tam nie byli jest to jedna z najbardziej kultowych miejscówek w Europie. Jest to świetne miejsce dla rozpoczęcia przygody z wielogodzinnym lataniem termicznym  i pierwszymi  przelotami jak również do “trzaskania” 100km przelotów 🙂

Oczywiście przejazd naszym busem, wjazdy na start, zwózki, szkolenie i wykłady oraz noclegi w cenie. Dodatkowy koszt na miejscu to Fly Card 15€ , ubezpiecznie KL 63zł oraz wyżywienie. Na miejscu jest kuchnia, ale często wieczorami odwiedzamy Pizzerie. Osoby jeszcze nie posiadające sprzętu mogą wypożyczyć od nas (ilość ograniczona).

Termin wyjazdu: 13 marca – 20 marca.

Nocleg: Śpimy w rewelacyjnej kwaterze (ze śniadaniami)

Koszt: szkolenia i wyjazdu jak rok temu 2150zł

(osoby które już były z nami na wyjazdach 300zł zniżka) .

Galerie zdjęć: rok 2010  rok 2011  rok 2012 rok 2013

Zachęcam do szybkich zapisów bo mamy ograniczenia miejsc w samochodach i kwaterze.

!!! Prosimy o rezerwację szkolenia/wyjazdu przez formularz !!!

Formularz kursanta / rezerwacji
TAK BYŁO 🙂