INSTRUKTORZY

[divider height=”13px”]
Jesteśmy wykwalifikowanymi instruktorami paralotniowymi, mechanikami paralotniowymi, doświadczonymi pilotami (ponad 500 godzin nalotu)  cały czas aktywnymi przelotowo ( byłymi członkami Karkonosze Team i K2 Paragliding Team – obecnie założyliśmy Team – Fly 2 Live XC ) , corocznie przelatujemy ponad tysiąc kilometrów. Doświadczyliśmy laminarnych żagli na nadmorskich klifach jak i turbulentnych Alpejskich warunków. Latamy przeloty na nizinach i w górach. Mamy również wieloletnie doświadczenie w lataniu z napędem.
[1of3]

[person_info name=”MARCIN SIEKIERSKI” title=”instruktor” email=”marcin@fly2live.pl”]
[1of3]

[person_info name=”ANDRZEJ WALCZAK” title=”instruktor”  email=”andrzej@fly2live.pl”]

[1of3_end]

[person_info name=”DANIEL JAŚ” title=”wyciągarkowy” ]

[/1of3_end]

ASYSTENCI

[divider height=”13px”]
W szkoleniach, podczas wyjazdów, zawodów, dzielnie wspierają nas asystenci. Bardzo dobrzy piloci, dusze towarzystwa, wspaniali przyjaciele i niezastąpieni pomocnicy podczas szkoleń.

[person_info name=”PIOTR KOŚMIDER” title=”asystent” ]

[person_info name=”FILIP PORZUCEK” title=”asystent”]