OPINIE O NASZEJ SZKOLE

OPINIE O NASZEJ SZKOLE

By: andrzej | 28 Comments | OPINIE O NAS

Zapraszamy wszystkich do podzielenia się opinią o naszej szkole.
Za wszystkie opinie serdecznie dziękujemy.

Zapraszam również do przeczytania rekomendacji dla naszej szkoły.

COMMENTS (28)

 1. John Stachurski

  Dziękuję za niezapomniane wrażenia i bardzo profesjonalny kurs latania na paralotni. Gorąco polecam wszystkim szkolę Andrzeja (“Bąbla”). Człowiek o wielkiej charyzmie, z niesamowitą wiedzą, którą chętnie przekazuje wszystkim uczestnikom. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!

 2. Grzegorz Zieliński

  Wszyscy piszą, że super, że fajnie, że och ach, a ja właśnie zakończyłem szkolenie 1+2 etap i tak:
  -Nabiegałem się po lotnisku ze skrzydłem szkoleniowym tyle że nogi nie chciały już chodzić – ale dzięki temu SAM postawię skrzydło i będę panował nad nim w każdych warunkach.
  -Do lotów na kursie dali nam takie skrzydła, że trudno było na nich poszaleć – bo takie są NAJBEZPIECZNIEJSZE.
  -Wykładowcom trzeba było wręcz przerywać, bo mogliby mówić bez końca – dzięki temu mam solidną WIEDZĘ.
  -Musiałem wziąć urlop na kurs – dzięki temu mój kurs to był LOGICZNY CIĄG dydaktyczny zakończony egzaminem.
  -W okresie kursu żyłem tylko na lotnisku – bo WSZYSTKO tam było na miejscu: zajęcia, noclegi, wyżywienie, integracja oraz super atmosfera.

  Więc podsumowując: Po kursie w szkole Fly2Live jestem SAMODZIELNY, latam BEZPIECZNIE, mam WIEDZĘ. Egzamin dzięki LOGICZNEMU prowadzeniu zajęć i praktyce nie stanowił problemu. Cały okres kursu i WSZYSTKO co z nim związane pozwoliło mi poznać świat Paralotniarzy i zarazem dobrze się bawić.
  W Lesznie zdałem egzamin i stałem się pilotem. W szkole Fly2Live nauczyli mnie latać.

 3. Oskar Uszyński

  Od razu taka trochę rodzinnie przyjacielska atmosfera.Jak wszyscy podkreślają pełny profesjonalizm i bezpieczeństwo. Jak to wygląda w praktyce można zobaczyć na wyjazdach “po górską termikę”
  Warto też poradzić się w kwestiach sprzętu, może coś tu kupić. Mimo iż jestem trochę old boyem dobrze po 50 dałem radę i nikt na to nie zwracał uwagi. Spoglądałem na inne szkoły i wybrałem tę choć mam do niej prawie 400km. Teraz wiem, że warto. Polecam wszystkim nawet tym z ” krańców świata”. Świetna zabawa przeplatana nauką i dobrymi ludzkimi relacjami.
  Oskar z Warszawy – pilot paralotniowy he, ?

 4. Jacek

  Pasja z jaką przekazujecie swoją wiedzę jeszcze do tej pory zapiera mi dech w piersiach,tylko dzięki Wam wzbiłem się w przestworza i wiem ,że latanie to coś bez czego nie mogę już żyć…

 5. Robert

  Wlasnie zakonczylem kurs. Latanie robi wrazenie. Polecam fly2live !!!!

 6. Piter

  Bardzo profesjonalnie, bezpiecznie, konkretnie serdecznie polecam bo jak latać to tylko z Nimi.

 7. Śliwa

  100 % TAK,ciekawie, wesoło,bezpiecznie… – satysfacja ogromna i fajnie spędzony czas ! POLECAM !
  Wielkie dzięki

 8. jemioła

  PROFESJONALIZM, BEZPIECZEŃSTWO i oczywiście miła atmosfera ,
  jeśli marzycie o lataniu to fly2live jest najlepszą drogą do spełniemia !!!
  Jeszcze raz wielkie dzięki do rychłego zobaczenie 😉 na kontakcie

 9. Łukasz

  Hmm.. Dwóch instruktorów + jedna koordynatorka całego tego bałaganu.. Trzy niezwykłe osoby które razem tworzą integralną szkołę paralotniową Fly2Live… Profesjonalizm z nutką humoru i bezpieczeństwo ponad wszystko – to dla nich codzienność.. Ci ludzie potrafiliby nauczyć latać worek ziemniaków.. (kartofli jak kto woli =) WIELKI POZYTYW i do zobaczenia na III Etapie w Alpach =) Trzymajcie się ciepło !!!

 10. Zbyszek

  Właśnie jestem po I i II etapie. Spełniło się moje marzenie o samodzielnym lataniu. Choć to dopiero początek aby się wznieść to cieszę się że pierwsze loty zacząłem w tej szkole. Wszelkie obawy o bezpieczeństwo zostały rozwiane przez profesjonalne podejście instruktorów. Ich wiedza, którą przekazali w rzetelny sposób oraz doświadczenie jakie posiadają sprawia, że czujesz się bezpiecznie. Wszystkie wątpliwości i obawy jakie miałem przed szkoleniem zostały rozwiane. Ale nauczyłem się też, że tylko od nas zależy jak zdobytą wiedzę wykorzystamy i od tego zależy czy będzie to bezpieczne. Poza tym bardzo miła atmosfera oraz małe grupy szkoleniowe sprawia, że każdy z uczestników jest traktowany bardzo indywidualnie. Nikt z prowadzących nie nastawia się tutaj na masowe szkolenie aby tylko wydać licencję pilota.. Po kursie każdy potrafi latać a co najważniejsze bezpiecznie lądować. Bardzo polecam tą szkołę. 🙂 Zbyszek

 11. Marek

  Pełen profesjonalizm, wiedza instruktorów, sposób przekazania wiedzy oraz priorytet bezpieczeństwo lotów – czego więcej chcieć. Najlepsza szkoła latania! Polecam wszystkim!

 12. Piotrek

  Pełen profesjonalizm, zgrana ekipa i świetna zabawa – to jest to czego oczekiwałem. Wielkie dzięki.

 13. Adam

  Ci ludzie mieli rację zakładając tę szkołę!!! Pełni pasji, odpowiedzialni i bardzo pomocni szkolą na WYSOKIM poziomie. Bezpieczeństwo wykonywania lotów jest ich najcenniejszą cechą!

 14. Piter

  plus dla szkoły bo się bardzo przykłada do nauki teori i praktyki. duży plus za że grupy są do maks 8 osób. Moja laska robiła w szkole bliżej swojego zamieszkania i było ich ponad 14 osób i mega nażekała.. Ogólnie zajefajnie. Mega dobrzy chłopaki instruktorzy. I Marlena jest fantastyczna – mega podnośi na duchu i wspiera.

 15. Sancia

  Cudowni ludzie!!!!!
  Jeśli spełniać marzenia o lataniu TYLKO z nimi 🙂 🙂 😀 😀 !!!!
  Pełen profesjonalizm 🙂 🙂 i połączony z poczuciem humoru, przy nich to dopiero można rozwinąć skrzydło 😉 😀
  Dziękuję
  Świeżo upieczona pilotka 🙂 😀 😀 🙂

 16. Krzysztof

  Nauka latania z nimi to czysta przyjemność. Dobre poczucie humoru towarzyszyło nam non-stop.
  Poczułem pewność tego co robię w powietrzu.
  Polecam każdemu tę szkołę.

 17. migg4

  najlepsza szkoła!!!! Pełen profesjonalizm. Oddanie chłopaków (Bąbla i Balona) oraz Marleny niesamowite. Polecam wszystkim! dziękuję!!!

 18. maciej/dżokej ;)

  Podejście do szkolenia – profeska, sprzęt najwyższych lotów 🙂 , chłopaki są zajarani tym co robią i swoją wiedzę i doświadczenie przekazują tak, że kursant łapie wszystko w lot. Atmosfera super i ta na ziemi i na niebie. A do tego wszystkiego i co najważniejsze było BARDZO bezpiecznie. Polecam

 19. Sławek

  Leszno, 15-21 czerwiec. Czas spędzony na szkoleniu 1i2Etap wspominam bardzo dobrze. Szkoła i instruktorzy – pełna profeska, polecam.
  Pozdrowienia dla Bąbla, Balona i Kosmo oraz parawaritów : Wikinga, Michała, Grzegorza, Szampona i Andrzejka.

 20. Paweł B.

  Balon z Bąblem zgrany duet 🙂 Atmosfera co najmniej na 5+ , jedynie pogoda płatała figla . ale daliśmy rade 😉
  Pozdrawiam całą ekipe FLY2LIVE

 21. malina

  My Polacy mamy taką przypadłość, że znamy się na wszystkim. Uważajcie na “dobre rady” piloci są tylko ludźmi – też bywają różni. Fly2Live to pełen profesjonalizm. Warto było posłuchać tych co “zjadli zęby na lataniu”. Kończyłem majowy Przylep 2013′.
  POLECAM!!!
  malina.

 22. Janusz

  Motto Waszej szkoły powinno brzmieć:
  Nawet z kiwi potrafimy zrobić albatrosa

 23. Taras

  Fly2live – zajebista ekipa… Zajebiście spędzony czas.. niesamowite przeżycie… Niesamowita przygoda… Generalnie: “bardzo dobrze Szymon baaardzo dobrze”

 24. Sławek z krainy ławek

  Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj i lataj ! -DZIĘKUJĘ CHŁOPAKI ZA WSZYSTKO ! Pozdrawiam !

 25. Leszek

  Oddałem się pod opiekę Marcina “Balona” podczas siedmiodniowego wyjazdu na Tenweryfe. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i doskonałego przygotowania, tymbardziej, że lataliśmy tam wszyscy pierwszy raz. Jego spokój, pogodne usposobienie i trafność w podejmowaniu dscyzji sprawił, że wypad był czystą przyjemnością, nawet w dniu nielotnym :).
  Już cieszę się na następny wyjazd, który jeszcze nie jest zaplanowany:)
  Polecam!!!

 26. iza

  Już po pierwszej rozmowie z instruktorami wiedziałam, że jestem w dobrych rękach. Później było już tylko lepiej!
  Nauka manewrów, pierwsze wykręcone kominy i pierwsze godziny ponad górską granią, a wszystko to z absolutnym poczuciem bezpieczeństwa. Może być lepiej? 🙂

 27. mcs

  Super Szkoła, Świetna atmosfera 🙂 i profesjonalne podejście do nauki latania. Na egzaminie było widać jak inne szkoły przygotowały swoich kursantów miedzy nami a nimi była duża różnica w stosunku do nauki latania i wykonywania bezpiecznych lotów oczywiście na Nasz Duży Plus 🙂 Polecam 🙂

 28. Kubaplay

  Najlepsza szkoła 🙂 super atomsfera, profesjonalne wyszkolenie, najbezpieczniejszy sprzęt! polecam!

POST A COMMENT

: Required
: Required