Szkolenie podstawowe 1 etap +H

Szkolenie podstawowe 1 etap +H

Podstawowe

Podobają Ci się zdjęcia które oglądasz? Lubisz kolor niebieski? Często spoglądasz w niebo? Z zainteresowaniem przyglądasz się ptakom? Jednym z twoich przyjaciół w dzieciństwie był latawiec? Skleiłeś sobie palce klejem przy składaniu modelu samolotu?           Jesteś NASZ

Chcemy nauczyć Cię jak wzbić się w powietrze, latać od chmurki do chmurki i bezpiecznie z powrotem znaleźć się na ziemi by podzielić się wrażeniami z najbliższymi.

Czeka Cię trochę nauki i zabawy, teoretycznego zrozumienia dlaczego ptaki się unoszą w powietrzu jak i praktycznego doświadczenia wzbicia się w powietrze.

Na początku  nauczysz się obsługi paralotni, jak bezpiecznie startować i lądować, jak prawidłowo manewrować paralotnią.

Poznasz przestrzeń powietrzną w której poruszają się oprócz  Ciebie również samoloty i inne statki powietrzne.

Odpowiemy Ci na odwieczne pytanie „Skąd wieje wiatr?”

Nieważne czy jesteś kobietą czy mężczyzną, masz lat 15 lub 70, jesteś wysportowany lub molem książkowym – to wszystko NIEWAŻNE

Ukończone 18 lat lub ukończone 15 lat i posiada pisemną zgodę przedstawiciela ustawowego kandydata. Ukończył minimum szkołę podstawową. Dobry stan zdrowia potwierdzony własnoręcznie podpisanym oświadczeniem lub posiadanie prawa jazdy dowolnej kategorii.

Zależy nam na tym abyś osiągnął jak najwyższy stopień wyszkolenia w jak najbezpieczniejszy sposób, dlatego szkolimy tylko na sprawdzonym, certyfikowanym sprzęcie:

– nowe szkolne skrzydła

– uprzęże wraz z  SSH i radiami do komunikacji

– holujemy na dwubębnowej wyciągarce paralotniowej niemieckiego producenta KOCH-a.

Podstawowe szkolenie odbywa się za wyciągarka na nizinach , są to najbezpieczniejsze warunki do rozpoczęcia przygody z lataniem, pozwala nam to wykonać wszystkie ćwiczenia i nauczyć was wszystkich manewrów potrzebnych do samodzielnego latania (min 30 holi) które nie zawsze można wykonać w niższych górach.

Obuwie powyżej kostki, dobrze chroniące staw skokowy i odzież nie krępująca ruchów

Program szkolenia: Zapoznaj się z szczegółowym programem szkolenia podstawowego.

ETAP 1

Nie jesteś pewien czy latanie na Paralotni jest dla Ciebie?

Nie martw się, jeśli masz jakieś wątpliwości możesz w pierwszych 2 dniach zrezygnować a zwrócimy Ci 60% wpłaconych pieniędzy.

Lub zanim zaczniesz kurs umów się z nami na lot widokowy w tandemie z jednym z instruktorów.

Kurs to nie koniec, to dopiero początek przygody.

LATAJ Z NAMI zacznij przygodę na całe życie „fly 2 live – live 2 fly”