Dziękujemy za zapisanie się na kurs w naszej szkole.
Proszę zapoznaj się z informacjami podanymi poniżej oraz wypełnij FORMULARZ KURSANTA

Wymagania: Ukończone 18 lat lub ukończone 15 lat i posiada pisemną zgodę przedstawiciela ustawowego kandydata. Ukończył minimum szkołę podstawową. Dobry stan zdrowia potwierdzony własnoręcznie podpisanym oświadczeniem lub posiadanie prawa jazdy dowolnej kategorii.

Strój: Obuwie powyżej kostki, dobrze chroniące staw skokowy i odzież nie krępująca ruchów, okulary przeciwsłoneczne.

1,2 ETAP, na szkolenie ZALECAMY!!!

Przed kursem należy zapoznać się z podręcznikiem PARALOTNIARSTWO (P.Dudek). Podręcznik prosimy przeczytać, nawet bez zrozumienia tematu, później w trakcie zajęć i wykładów wszystko się wyjaśni a dzięki wcześniejszemu zapoznaniu się z materiałem, więcej i szybciej się Państwo nauczą.

Podręcznik również można zakupić w naszej szkole, koszt: 65zł + koszt wysyłki.

Zakwaterowanie: Istnieje możliwość noclegu na lotnisku. (Zachęcam do spania na lotnisku ponieważ bardzo wcześnie wstajemy i kończymy bardzo późno, około 22, poza tym jest wesoło )

1.Namiot na polu namiotowym na lotnisku.

2.W hotelu na lotnisku.

Wyżywienie: Jest możliwość wykupienia śniadań i obiado-kolacji na miejscu na lotnisku.

Jeśli masz więcej pytań to zapraszamy do działu  FAQ lub jeśli tam nie uzyskasz wyczerpującej informacji, prosimy o kontakt z nami.

3 ETAP, na szkolenie OBOWIĄZKOWO!!!
Przed wyjazdem proszę wydrukować, przeczytać i zabrać na wyjazd:

Meteorologia dla paralotniarzy

Wiatr dolinowy

Jeśli wcześniej nie szkoliłeś się w naszej szkole, to przed szkoleniem na 3 ETAP proszę o kontakt z instruktorem

Szkolenie PPG, PPGG !!!

Terminy szkoleń ustalane są indywidualnie i prosimy o kontakt ze szkołą w celu uzgodnienia szczegółów!

Szkolenia dodatkowe H, TANDEM, KS, W !!!