Szkolenie podstawowe 2 etap

Szkolenie podstawowe 2 etap

By: andrzej | No Comment | Etap 2, SZKOLENIA, szkolenie podstawowe

Chcesz zostać samodzielnym pilotem, być sobie sterem, żeglarzem, okrętem, uzyskać uprawnienia do zdania egzaminu na Świadectwo Kwalifikacji Pilota Paralotni ŚK PP, po prostu chcesz zostać PILOTEM, zapraszamy na II Etap

Przygotujemy Cię do bezstresowego uzyskania Świadectwa Kwalifikacji Pilota Paralotni ŚK PP –  Zostaniesz Pilotem i to będzie początek Twojej przygody z lataniem a dalej to już będzie tylko fajniej. Wykonasz 10 holi wysokich na których przećwiczysz wszystkie manewry potrzebne do bezpiecznego latania.

Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia podstawowego Etap 1, nie starsze niż12 miesięcy.

Zależy nam na tym abyś osiągnął jak najwyższy stopień wyszkolenia w jak najbezpieczniejszy sposób, dlatego szkolimy tylko na sprawdzonym, certyfikowanym sprzęcie:

  • nowe szkolne skrzydła
  • uprzęże wraz z  SSH i radiami do komunikacji
  • holujemy na dwubębnowej wyciągarce paralotniowej niemieckiego producenta KOCH-a.

Podstawowe szkolenie odbywa się za wyciągarka na nizinach , są to najbezpieczniejsze warunki i pozwala nam to wykonać wszystkie ćwiczenia i nauczyć was wszystkich manewrów potrzebnych do samodzielnego latania (min 10 holi wysokich).

Obuwie powyżej kostki, dobrze chroniące staw skokowy i odzież nie krępująca ruchów

Program szkolenia: Zapoznaj się z programem szkolenia podstawowego

PROGRAM SZKOLENIA ETAP 2

Kurs to nie koniec, to dopiero początek przygody.

Odbycie kursu i uzyskanie Świadectwa Kwalifikacji to tak naprawdę pierwszy krok w stronę nieba i w tych następnych krokach nie chcemy Cię zostawić samemu sobie, pomożemy dalej się rozwijać, umożliwimy Ci pozyskiwanie kolejnych umiejętności, stopni wtajemniczenia.

PROGRAM SZKOLENIA ETAP 3

Zaprosimy do Wielkopolskiego Klubu Paralotniowego „Fly2Live – Live2Fly” gdzie doświadczeni koledzy piloci zarażą Cię pasją przestworzy i będziecie razem dzielić się powietrznymi przygodami i nie tylko. Jeśli masz ambicje sportowe będziesz mógł dołączyć do Teamu Sportowego i brać udział w zawodach paralotniowych.
Chcemy dać Ci możliwość szybkiego i bezpiecznego rozwinięcia Twojego skrzydła.