Szkolenie podstawowe 2 etap

Szkolenie podstawowe 2 etap

By: andrzej | No Comment | Etap 2, szkolenie podstawowe | with , ,

Chcesz zostać samodzielnym pilotem, być sobie sterem, żeglarzem, okrętem, uzyskać uprawnienia do zdania egzaminu na Świadectwo Kwalifikacji Pilota Paralotni ŚK PP, po prostu chcesz zostać PILOTEM, zapraszamy na II Etap …
TERMINY I FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Cel szkolenia: Przygotujemy Cię do bezstresowego uzyskania Świadectwa Kwalifikacji Pilota Paralotni ŚK PP –  Zostaniesz Pilotem i to będzie początek Twojej przygody z lataniem a dalej to już będzie tylko fajniej

Program szkolenia: Zapoznaj się z szczegółowym programem szkolenia podstawowego.

PROGRAM SZKOLENIA ETAP 2
Kurs to nie koniec, to dopiero początek przygody.
Odbycie kursu i uzyskanie Świadectwa Kwalifikacji to tak naprawdę pierwszy krok w stronę nieba i w tych następnych krokach nie chcemy Cię zostawić samemu sobie, pomożemy dalej się rozwijać, umożliwimy Ci pozyskiwanie kolejnych umiejętności, stopni wtajemniczenia.
SZKOLENIE ETAP 3

Zaprosimy do Wielkopolskiego Klubu Paralotniowego „Fly2Live – Live2Fly” gdzie doświadczeni koledzy piloci zarażą Cię pasją przestworzy i będziecie razem dzielić się powietrznymi przygodami i nie tylko. Jeśli masz ambicje sportowe będziesz mógł dołączyć do Teamu Sportowego i brać udział w zawodach paralotniowych.
Chcemy dać Ci możliwość szybkiego i bezpiecznego rozwinięcia Twojego skrzydła.